Nápady na aranžmá docela soudobého interiéru

Různorodost je v současné době docela klíčová vlastnost v designu prostorů. Někdy se stává, že jakýsi pokoj plní v průběhu let docela mnohé funkce – třeba začíná jako pokoj pro dítě, potom se stává obyvacím pokojem buď pokojem pro hosty. Často potom a během potenciálních „přechodných období“ originální nápady na velmi zajímavou a snadně zaměnitelnou výzdobu interiéru.

plakáty na zeď

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
K takovým trikům patří plakáty na zeď – nejlépe vypadajou právě na tradičních, hladkých zdích bez vzorků. Kromě toho jejích používaní je velmi pohodlné, když bydlící osoba má radši časté změny aranžmá – plakát vždycky možná změnit na jiný, zaměnit na další druh dekorace nebo prostě nechát prázdné místo, a plní skoro stejnou dekorativní funkci jako ostatní populární přílohy, tř. malé fototapety buď samolepky na zeď – Porovnejte plakáty na zeď. V dnešní době moc podníků věnovaných dekoračnímu zboží nabízí úžásné a okouzlující plakáty, jež každý může přizpůsobit do svého estetického vkusu nebo koníčků – třeba sportu anebo kinové hvězdy.

Plakáty na zeď to určitě kvalitně vytisknutý papír, a proto není on odolný vůči vodě a zašpinění, avšak rovněž na to jsou různé způsoby – tř. použítí lehkého a odolného plexiskla. Vypadají dobré i v velice malých prostorech, proto jsou to asi nejuniverzalnější dekorační výrobky. Ke kladům plakátů patří rovněž rozumné ceny, díky čemu peníze mají možnost být ušetřené na jiné potřebné věci – např. tapetu v jiném prostoru

plakáty na zeď

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

nebo nábytek.

Pokud potřebné jsou už dlouholeté dekorace na zdi, nejlepším nápadem budou velmi elegantní 3D tapety – číst dál. Od obvyklých tapet a také módních fototapet se líší tím, že ten typ dekorace je inspirován op-artem – grafiky jsou tak projektováné, aby tvořit iluzi trojrozměrnosti, když někdo se na trojrozměrnou tapetu podívá z trefné vzdalenosti. 3D tapety je hezký nápad na aranžmá velkého a moderního interiéru – třeba obývací pokoj, větší ložnici buď komerční prostor. Určitě nejlépe vědět, že je to často doporučované odborními aranžéry prostorů, protože většina designů dobré sluší modernímu nábytku a zařízení.