Zajímáve řešení v veřejných zachodech

Záchod je hodně podstatným místem v každém domu. Ale je to rověž místnost, kterou měli byste v rozmanitého typů veřejných prostorách. Níže uvádime Vám náš názor na veřejné toalety, hlavně jestli jde o toalety v restauracích.

Myslime, že je jisté proč je to tak důležité. Nicmeně napišeme o tom trošku víc v naším článku. Budeme se snažit vysvětlit Vám jak by měla vypadat ideální toaleta. Pravidla jsou dost jednoduché a je jejich jen pár. Mějte na pamětí, že vždycky nejdůležitější je čistota. Pokud máte nějaké otázky tykající se čistoty proste o podporu lidí, kteří pracuji v hospodě.

Určitě v každém záchodě musí se najít toaletní misa a umyvadlo. Ale máme názor, že je ještě pár předmětů, které jsou nezbytné. Myslíme tady o papírových osuškách nebo elektrické osoušeči rukou a jistě hygenickým prostředku na mytí. Nejlepé v mechanických podavačích – adresář Kromě toho myslíme, že nejzákladnější v každé toaletě je zařízení pro postižené. Je to doopravdy špatné, kdy osoba tělesně postižená nemůže využit záchod. Nejde o nějaký luxus v záchodě, ale o pomůcky, diky kterém použiti záchodu bude možné.

toaleta

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Zařízení záchodu pro tělesně postižené je snadné – obchod Impeco. Stačí trošku širší kabinka, ve které budou připravené speciální madla při klozetové mise. Kromě toho všechny věcí musí být ne vyšce, která nebude problémem pro vozíkáře a zrcadlo mělo by trochu naklopené. Jistě dostupu na záchod nesmí bránit nějaké překážky. Malý práh pro správných lidí není problém, ale pro vozíkáře je to doopravdy ohromný problém. Bohužel hodněmnoho hospod nepamatuje na tělesně postižených. Nabidnujeme chodit pouze tam, kde takové toalety najdete. Podporujte restaurace, které pamatují na všechny své návštěvníky, též na vozíkáře.

Podle toalet můžete hodnotit celou restauraci. Pokud záchod je čísty můžete být klidní jestli jde o čistotu kuchyní a celé restauraci. Toaleta je vizitkou hospody. Jestli v vaším přesvědčení něco není v pořádku vždycky postěžujte se personály. Pamatujte, že na zachodě musite najít teplou a studenou vodu, mýdlo – nejlépe tekuté, ručníky – nejlépe papírove nebo automatický vysoušeč rukou. Nejzákladnější je vždycky čistota záchodu.