Ne pro pobavení se říká, že v prostotě je nádhera.

Buďme profesionály v našem sídle a také v jiných pokojích, kde pobýváme většinu času. Jestliže se chceme cítit skvěle na místě, ve kterém bydlíme, musíme dát pryč všechen naši bázeň a zařídit věci tak jak chceme. Častokrát máme báječné nápady jak si vybavit svou místnost, své zahrádky, anebo jak si vytvořit svůj svatební diář.

Zařizování obývacího pokoje

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
Jenže ono to ne vždy je tak prosté jak si to představujeme. Chtěli bychom takovou barvu, ale nikde ji nejsme schopní najít. Přáli bychom si takový materiál, ale také ho nejsme schopní vyhledat. Po delším čase našeho pátrání konkrétních materiálu na výchozí věc se může stát, že odejdeme od naší perfektní představy a zhotovíme si další představu, tak aby seděla k tomu co máme k užití. Fototapety mají to do sebe, že s nimi jde cokoli udělat – nejlepší na trhu fototapety. Nemusíme se bát, že něco nezvládneme. Jsou ideální pro každou stěnu. Jsou pro ně zhotovené. Můžeme je míchat i s obyčejnými barvami na zdi. Buď si vylepíme celý povrch, případně také můžeme rozhodnout se pro proužek jemné, ozdobné fototapety a zbylou úsek pokoje si vymalovat jednobarevnou barvou na stěny. Jestliže máme jakousi rozměrnější místnost, smíme zvolit si fototapety na jednu celou stěnu. Je na nás, jaký námět si zvolíme. Fototapeta bude vypadat jako obraz. Spočívá v tom, jaký potisk si zvolíme. Na rozmanitých internetových stránkách ba v prodejnách si na fototapety můžeme nechat otisknout snímek s vlastními dětmi, snímek, kterou jsme pořídili někde v krajině nějakého zvířete anebo rostliny.

Rozum a cit uspořádání

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
Pěkně to vyzdobí náš pokoj ba se s tím budeme dobře cítit, neboť to bude originální vlastní dílo. Můžeme v něm utvořit i nějaký příběh. Jestliže do různých pokojů budeme vylepovat fototapety s konkretními náměty, zhotovíme si tak rodinný případně pracovní příběh, jaký nepochybně u kohosi jiného neobjevíme. Nechme své fantazii vykouzlit nevídanost, jakou na jiném místě nenajdeme. Ve vlastním obydlí trávíme většinu svého času a proto by měl vypadat odlišně – další tipy zde.