Vymalování všech domácích stěn s tématem retro stylu

Stále hodně se započínáme vracet do 50. let s oblékáním. Retro vkus začíná byt vídán více a více. Dodnes jsme měli příležitost ho pozorovat hlavně na módních doplňcích. Dnes můžeme učinit průlom ve vlastním domě, a pokud se nám trochu líbí, smíme ho využít jako nástěnný vzorek do naších místnosti. /

fototapety do ložnice

Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice

Autor: www.TwojaBateria.pl
Źródło: www.TwojaBateria.pl
Vlnění, pruhy a tečky jsou základem pro retro módu. Dívky na sebe strojily modré či zelené barvy se spoustou vzorku. Dnes se hodně oděvů provádí tímto stylem. Není od věci si více o tomto námětu cosi projít a sladit si nějaký pokoj v domě tímto stylem. Mezitímco často aplikujeme fototapety do ložnice jednobarevné, smíme se zcela uvolnit a vyzkoušet cosi více výstředního. Nějaká ta květinka popřípadě proužek ještě nikomu nic neudělal. Koupením fototapety do ložnice v žlutém zabarvení s bílými tečky by se určitě zalíbilo více lidem. K tomu doladit nábytek a rovněž lustr v retro stylu a už máme zbrusu novodobou ložnici. Abychom neměli jenom jeden pokoj v takovémto stylu, smíme třeba naaranžovat i koupelnu – zdaleka více uvidíte na této adrese. Do ní by spíše se hodily fototapety v odstínu modré popřípadě bílé s květinkami či pruhy. Také můžeme nalepit fototapety do koupelny jednobarevné a k tomu doplnit všelijaké retro ozdoby. Jakoukoli barvu na fototapety do koupelny si vyberete, jistě bude hezká – strana – fototapety do koupelny.

Retro charakter je jeden z hodně populárních stylu ve společností. Je to nejenom hezká móda ale i hodně vybraná. Právě zásluhou její vkusnosti a velice příjemné a současně pozorovatelné kráse vaše pokoje budou vyhlížet originálně a báječně.