Dnes žijeme sportovně. Ve většině rozsáhlých měst se každoročně běhají maratony. Chodíme do fitcentra a na bazény.

Už od někdejších časů, sport byl jedním z důležitých střetnutí. Do sportovních aktivit započítáváme gladiátorské závody, závody koní a spousta dalšího. Každý z nás milujeme cosi ze sportu. I procházka do parku, po lese anebo v obci se přičítá jako tělesná dřina. Sport je dobrý€náležitý ne jenom na zhubnutí, avšak také přispívá protivit se všelijakým nepříjemným pocitům.

kolo

Autor: …some guy
Źródło: http://www.flickr.com
Zásluhou fyzické námahy se v těle uvolňují hormony, jako je endorfin, jaké nám usnadňují žít ve sníženém stresu. Jsme příznivě naladění a kvalitněji usměrňujeme životní, pracovní okolnosti. Všelijaké sportovní centra, do jakých si docházíme trénovat, jsou převážně vymalovaná bílou barvou. Pro motivaci sportovců, bych stěny, netradičním formou polepila fototapety (Demural). Takové fototapety sport, na jakých budou umístění sportovci nebo všelijaké cvičení můžou většinu v posilovně více motivovat. Pokud máme doma menší fitcentrum, anebo pokoj, kde s chutí cvičíme, i tam si můžeme vylepit fototapety sport. Sami si je můžeme utvořit, s pomocí současné technologii. Na fototapety si smíme nechat navrhnout vlastní portrét, jaký je pro nás inspiraci a hned se nám bude lépe cvičit a také se nám častěji bude chtít. Dnes se smíme setkat rovněž ve školní tělocvičně s různými motivačními nápisy, jako je „Nevzdávej se“. Pročpak bychom nesměli to mít i doma? Použijme veškerou věc, jaká nám je k použití. V případě, že doma cvičíme na rotopedu, smíme ho umístit před okno na chladivý vánek, či si právě nalepit na zeď fototapetou se sportovním námětem.

plavání

Autor: isox4
Źródło: http://www.flickr.com
Čím více budeme cítit sportovní atmosféru, sportovní kresby kolem sebe, tím více se nám bude chtít něco vykonávat. Fototapety sport smíme využit všude tam kde trénujeme ale ne jen v takových pokojích. Spočívá to na nás, co kde a jak děláme. Jestliže je pro nás něco inspiraci, nenechávejme to na jindy, ale pusťme se do toho okamžitě. Je jednodušší udělat cosi dneska a zítra mít úspěch, nežli to odročovat na později a naříkat, že už nic nezvládneme – další tipy zde.