Opravení starých dveři.

Často je tak, že není nutné nabyvání nových předmětů – stačí je jen renovovat. Výborným přikládem jsou dveře. Není smysl nabyvat nové, lepší je restaurace. Je to levnější a nikdo z nás nechce nepotřebně utrácet prachů.

Moderní tapety na zed

Źródło: http://demur.pl

Velice dobrým nápadem jsou samolepící tapety na dveře. Proč? Protože jsou neobyčejně prosté v použítí a můžete je nalézt v různorodných vzorech. Je to jednodušší a lacinější řešení než malování dvěří. Zakládní je rovněž to, že samolepící tapety jsou mnoho čístější než barvy.

Na počatku musíte vysadít dveře z pantů a sundat kliku. Pozděj samozřejmě je potřeba dveře umýt a očistít. Musíte znát přesnou velikost dveří, abyste věděli kolik samolepící tapety musite nabyt. Vyznamné je, aby pamatovat o pár pravidlech. Pamatujte, aby tapetu na pruhy ustřihat na zadní straně. Hodně podstatné je podívání se na vzor tapety.

Nemůžeme ho postřihat. Líp ustřihat tapetu s přesahem, které ohneme na koncí praci. Tapetu lepime jenom na čisté a suché dveře. Je to doopravdy velmi podstatné. Nejlepé lepit pruhy tapety na výsku dveří a dělat to odhory. Pamatujte, aby vyhnat bublinky zpod tapety, jínák nebude to vypadat hezky. Pozdějí nutné je ořiznutí přesahu tapety a uhladení celého povrchu stěrkou. Dokonalým tipem je přefoukaní teplým vzduchem z fénu na vlasy. Z druhou stranou dveří postupujeme stejnou metodou.

Renovace

Autor: FunkBrothers
Źródło: http://www.flickr.com

Nějakým ostrým řezákem musíme prořiznout tapetu v mistech otvorů pro klič a kliku, vyznamné je také ořiznutí okraju tapet. Jestli toho neudělame můžeme mít později problém z zamykáním dvěři. Je to opravdu velmi jednoduchá metoda na obnovení dveří. Není to konec vyhod takovych tapet. Samolepící tapety na dveře kromě toho jsou hodně laciné a mají hodně vzoru. Doopravdy každy najde něco pro sebe a pro svůj byt.

Nejpopularnější jsou určitě „dřevěné vzory”, na kterých představené jsou roční letokruhy různorodných typů stromů. Ale určitě samolepící tapety na dveře to nejen vzory stromů. Můžete koupit rovněž jíne pozoruhodné vzory. Pečování o obnovené dveře není těžké. Stačí jen umývat dveře neabrazivnimi prostředky, abychom náhodou neodřeli tapetu.

Kdy budete nabyvat samolepící tapety – takhle – na dveře je třeba mít na paměti dobře propočitané spotřebě. Důležité je brát zřetel na vzor a na to, aby dobře vypadal. Pokud bude nedůkladně lepený nebude to vypadat pěkně. Navrhnujeme koupit kus tapety navíc, abyste v budoucnosti mohli zkorigovat nějaké poškození.

Tapety koupite v prodejnach s bytovymi doplňkami. Obyčejně vyběr je velký a ceny nejsou vysoké. Pokud avšak nenajdete níc zajímavého můžete zkusit hledat tapet na internetu. Existuji speciální stranky, které prodavájí jen tapety, v tím také samolepící tapety na dveře.