Co návrhují designerové interiéru – úžásné a pozoruhodné dekorační výrobky na stěnu

Design prostoru je umění, díky kterému dokonce průměrný a malý pokoj může opravdu zaujmout a odlišovat se z jiných. Je to možné díky pozornému přizpůsobení barev, dekoračních doplňků, osvětlení a přiíslušenství do plochy, počtu dveří, umíštění a základní funkci prostoru. Současně odborní designerové nejednou doporučují pozoruhodné soudobé obrazy na stěnu – zvláště když někdo planuje výmalbu domu nebo jednoduše si přeje něco v prostoru změnit, samozřejmě stojí to za to, je prohlížet.

moderní kuchyně

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Zvláště 3D obrazy na stěnu lámou rekordy popularity kvůli svým unikátním dekorativním vlastnostem – . Jsou to obvykle velmi kvalitní vytisky různorodých fotografií nebo grafik na plátně nebo dalších odolných látkách. Současně dekorace z takových obrazů je složená z jednoho obrazu děleného na několik částí, tak aby tvořily jeden estetický celek, ač s viditelnými mezery. Rozhodně ne pokáždé fotografické obrazy často jsou souborem mimo se nacházejících částí nějakého obrázka, ale je to jeden z populárních trendů, jenž dává možnost přidání do pokoje zajímavý rys. Díky takovým dekoračním doplňkům je možné na stěnách vlastnit asi všechno: geometrické vzory, renomované novinářské fotky nebo nádherné výhlídky měst, jezera a vesnic, grafiky představující bludiště buď vesmír, ovoce a jiné plody.

výzdoba

Autor: Siavash Sam Anvari
Źródło: http://www.flickr.com
Nabídky takových obrazů jsou velice hodnocené odborními aranžéry interiérů vzhledem k velkému sortimentu dostupných vzorů. Témata je tak široká, že 3D obrazy na zeď můžou být přitomné prakticky všude – v kancelářích, obývacím pokoji, dětském pokoji, v předsíni anebo kuchyni. Dnes stojí to za to, pamatovat, že obrazy do kuchyně jsou třeba fotky s motivem barevních ovoce, podzimních stromů, pampelišek buď břečťanu. Nejlépe, pamatovat že v kuchyni nějaká míra extravagance není jakýkoliv problém, když všechno jiné dobře shoduje stylisticky. Když pro kuchyni jsou zvolené obrazy 3D, jsou to nejednou konvexní nestandardní tvary nalepené na zeď, ke kterým patří tř. noční nebe, včely anebo velmi v dnešní době elegantní obrázky ve stylu vintage – přejít na můj blog. Aby obdržet nějakou představu o tom, jak nápaditě může se prezentovat kuchyň díky různým moderním obrazům, velmi efektivní řešení je prohlížet několik hotových aranžmá – může to přesvědčit i velké skeptiky.